ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11834018
*
nr 1183 4018
Spegel
1950-tal, 115x33
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 maj 2018
kl 20:09:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/5 21:41:47
1
500 kr
18/5 22:39:32
2
600 kr
20/5 23:51:03
3
700 kr
21/5 19:28:56
1
Vinnande bud
- Tema
21 maj
Retro
På vår populära retroauktion 21 maj samlar vi läckra designföremål med fokus på 50/60-talet. Bland annat konst och design av Jens Quistgaard, Berndt Friberg, Lisa Larson, Stig Lindberg, Karl Erik Ekse ...
Läs mer om Retro
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4151 Pelarbord
med rakspegel. Höjd: 165 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:17
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:32
-
5018 Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-t..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:56
-
5167 Toilettebord
+ pall, Uppfällbar spegel. Bredd: 83 cm, djup: 45 ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:43
*
Spegel
Läs mer om Retro
nr 1183 4018
Spegel
1950-tal, 115x33
Utrop: | 700 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 maj 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/5 21:41:47 | 1 | 500 kr |
18/5 22:39:32 | 2 | 600 kr |
20/5 23:51:03 | 3 | 700 kr |
21/5 19:28:56 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
21 maj
Retro
PÃ¥ vÃ¥r populära retroauktion 21 maj samlar vi läckra designföremÃ¥l med fokus pÃ¥ 50/60-talet. Bland annat konst och design av Jens Quistgaard, Berndt Friberg, Lisa Larson, Stig Lindberg, Karl Erik Ekse ...Läs mer om Retro
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4151 Pelarbord
med rakspegel. Höjd: 165 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:17 -
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:32 -
5018 Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-t..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:56
-
5167 Toilettebord
+ pall, Uppfällbar spegel. Bredd: 83 cm, djup: 45 ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:43